O firmie RHD

Wykonujemy

Produkcja reklam
100%
Druk cyfrowy
100%
Projekty graficzne
100%
Montaż
100%

O firmie

Wszechstronność i wysoka jakość to część tradycji naszej firmy. To, że działamy od ponad 20 lat nie jest tak wymowne jak fakt, że w dziedzinie komunikacji wizualnej zdążyliśmy wyrobić sobie solidną markę i staliśmy się wzorem dla innych w tej dziedzinie.

To zobowiązuje, dlatego nie musimy chwalić się cudzymi dokonaniami. Nie zatrudniamy podwykonawców. Sami pracujemy na sukces klientów i nasz własny. Robimy to sprawnie i odpowiedzialnie dzięki zgranej i doświadczonej ekipie.

To znamienne, że chyba jako jedyni zapraszamy swoich klientów na naszą produkcję by pokazać, jak i na czym pracujemy! To nie kwestia przechwalania się. Znamy swoją jakość, a jej wysoki poziom to priorytet. Dlatego pragniemy, aby każdy klient poczuł się pewnie i sam mógł zweryfikować, z jakim kontrahentem ma do czynienia.

Współczesny rynek komunikacji wizualnej jest bardzo bogaty w oferty wielu firm. Zdajemy sobie z tego sprawę i chcemy Państwu oferować coś więcej niż wszechstronność usługi i wysoką jakość produktów. Nasza oferta jest bogatsza o filozofię pracy i bezkompromisową uczciwość, bo kapitałem zdobytym przez RHD jest zaufanie wszystkich klientów. Bez wyjątków.

 

Tworzą firmę

Robert
Pracownik

Wspomaga wszystkich swoją pomocą

Jacek
Współwłaściciel

Współwłaściciel ciężko pracuje jak mrówka.

Paweł
Współwłaściciel

Współwłaściciel dba by wszystko było zapiętę na ostatni guzik

Zaufali nam: